III Latgales novadu sadancis


08.06.2012. | Piedalīšanās III Latgales novadu sadancī Preiļos

2012. gada 30. jūnijā pkst. 19:00 notiks III Latgales novadu sadancis Preiļos. Šajā sadancī tiks pārstāvēti šādi Latgales novadi: Krāslavas, Dagdas, Daugavpils, Ilūkstes, Ludzas, Kārsavas, Ciblas, Rēzeknes, Viļānu, Preiļu, Līvānu, Riebiņu un Vārkavas. Jauniešu deju kolektīvs "Vīmyns" uzstāsies kopā ar Rēzeknes apriņķa deju kolektīviem, kā arī izdejos divas dejas: "Trejdeviņi Tēvu zemē" un "Tec, peļeite" kopā ar citiem Latgales novadu deju kolektīviem.
No plkst. 20:00 sāksies zaļumballe kopā ar grupu Galaktika. Sadanča dalībniekiem ieeja bezmaksas, savukārt citiem interesentiem ieejas maksa 2 Ls.
Laipni aicināts ikviens dejas mīļošs skatītājs būt kopā ar Latgales deju kolektīviem neaizmirstamajā dejas maratonā Preiļos!


Komentāri (0)   |   Skatīts: 1479x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Latvijas deju skates kopvērtējums


30.05.2012. | Latvijas deju kolektīvu skates 2012 rezultāti pa grupām

Gatavojoties XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem, šajā pavasarī 29 skatēs visā Latvijā deju kolektīvi rādīja savu gatavību piedalīties Deju svētku lieluzvedumā „Tēvu laipas”. Latvijas Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra mājaslapā ir apkopota informācija par skašu rezultātiem pa grupām. Feimaņu pagasta KN jauniešu deju kolektīvs "Vīmyns" ir ierindojies 10. vietā 79 kolektīvu konkurencē B2 grupā. Rezultāti.Komentāri (2)   |   Skatīts: 3747x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Draugu kolektīvu koncerts


20.05.2012. | Draugu kolektīvu koncerts "Kad kamene aplido ziedus"

Kad kamene aplido ziedus,
Un vasaras naktī deg skūpsts,
Mūs pārņēma brīnišķa deja,
Kas robežām virzīties liek!


Deju kolektīvs "Vīmyns" saņēma ielūgumu no Stabulnieku KN dejotāju kolektīva "Pāru kaprīzes" piedalīties draugu kolektīvu koncertā "Kad kamene aplido ziedus".
Noliksim ikdienas steigu un rūpes un sanāksim kopā atpūtas pasākumā 2012. gada 25. maijā plkst. 19:00 Stabulnieku Kultūras namā.
Pasākuma laikā uzstājās gan deju kolektīvi (mūsdienu un tautu), gan dziedātāji, ka arī tika rādīts neliels teatrāls skečs. Piedalījās kolektīvi no Rušonas, Feimaņiem, Pelēčiem, Stabulniekiem, Vārkavas, Riebiņiem un Viļāniem. Pēc pasākuma notika groziņballe.
Paldies Ilonai Cvetkovai par sirsnību uzņemot savus viesus! Gribas novelēt, lai rodas radošas idejas arī turpmāk!

Komentāri (0)   |   Skatīts: 1281x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Atbalstām mūsu dejotāju!!!


16.05.2012. | O kartes talantu programma

Mūsu kolektīva dejotājs KĀRLIS TARANDA piedalās "O kartes talantu programmā". Aicinu atbalstīt viņu, jo viņš ir pelnījis iegūt stipendiju!
Kārlis par sevi saka tā: "Jau no bērnības esmu bijis uz skatuves, un vēlos turpināt attīstīt savu talantu kultūras jomā. Dzīve Rīgā, diemžēl, ir dārga, un vecāki nevar man nodrošināt gan mācības, gan iztiku, gan izklaidi, tāpēc Okartes stipendija man ļoti noderētu".
Kā kolektīva vadītājs, es saskatu Karlī potenciālu un talants skatuves mākslā neapšaubāmi viņā ir!
Atbalsti Kārli O kartes talantu programmas mājaslapā!

Komentāri (1)   |   Skatīts: 1644x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Koncerts Krustpils Kultūras namā


05.05.2012. | Deju koncerts "Savu prieku izdejot..."

Esam saņēmuši oficiālu ielūgumu no Krustpils Kultūras nama deju kolektīva "Delveri", lai piedalītos viņu organizētajā tautu deju koncertā "Savu prieku izdejot..."
Krustpils kultūras namā notiks pavasara noskaņām bagāts deju koncerts. Koncerta vadmotīvs ir prieks, kurā dejotāji dalīsies ar skatītājiem. Prieks ienāks Krustpils KN caur septiņiem vārtiem jeb deju blokiem. Caur Dieva svētību un Darba mīlestību,  izmantojot Draudzības spēku un  Dabas iedvesmu,  dejotāji smelsies Drosmi  uzdrīkstēties savu Dejotprieku pārvērst  Dzīvespriekā. Caur šiem vārtiem savas dejas izdejos jauniešu deju kolektīvi:

 • Krustpils Kultūras nama deju kolektīvs "Delveri" (mākslinieciskā vadītāja Ingrīda Kauranena);
 • Salaspils novada Kultūras nama "Rīgava" deju kolektīvs "Ūsiņš" (mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Pēdājs);
 • Feimaņu pagasta Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Vīmyns" (mākslinieciskais vadītājs Guntis Tjarvja);
 • Ogres Kultūras centra Tautas deju anasmblis "Ogre" (mākslinieciskais vadītājs Edgars Tabors);
 • Ērgļu novada deju kolektīvs "Pastalnieki" (mākslinieciskā vadītāja Mārīte Taškāne).
Deju koncerts "Savu prieku izdejot..." notiks 12. maijā plkst. 16:00 Krustpils Kultūras namā. Bildes

Komentāri (2)   |   Skatīts: 2721x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Rēzeknes, Viļānu novada un Rēzeknes pilsētas deju skate


23.04.2012. | Skate gatavojoties deju svētku lieluzvedumam "Tēvu laipas"

Gatavojoties XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem, 21. aprīlī Rēzeknes KN Rēzeknes, Viļānu novada un Rēzeknes pilsētas deju kolektīvi rādīja savu gatavību piedalīties Deju svētku lieluzvedumā „Tēvu laipas”. Skati vērtēja Deju svētku lieluzveduma „Tēvu laipas” mākslinieciskie vadītāji, horeogrāfi Jānis Ērglis, Jānis Purviņš, deju svētku Goda virsvadītāja, horeogrāfe Ingrīda Edīte Saulīte, Siguldas deju apriņķa virsvadītāja, horeogrāfe Gunta Skuja, Ogres deju apriņķa virsvadītāja, horeogrāfe Iluta Mistre. Feimaņu pagasta KN jauniešu deju kolektīvs "Vīmyns" startēja B2 grupā un saņēma Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra I pakāpes diplomu. Šajā skatē starp Rēzeknes novada deju kolektīviem žūrijas komisija tieši „Vīmyns” dejotājus novērtēja visaugstāk (iegūtais vērtējums 42.89 punkti) B2 grupā. Ar rezultātiem var iepazīties Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra mājaslapā www.knmc.gov.lv. Prieks par dejotāju sasniegumiem, novēlu pie sasniegtā neapstāties un latiņu celt vēl augstāk.

JDK "Vīmyns" vadītajs Guntis Tjarvja

Komentāri (2)   |   Skatīts: 3657x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Lieldienu pasākumi


17.04.2012. | Lieldienu pasākumi

8. aprīlī Maltas kultūras namā notika pasākums no sentēvu pūra lādes "Latgaliskais azarts tautas muzicēšanā, dziesmās un deju rakstos". Feimaņu pagasta Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs arī piedalījās šaja pasākumā. Kopā sadejojām un sadziedājām ar folkloras kopām un deju kolektīviem.
Vakarā piedalījāmies Lieldienu pasākumā uz vietas savā Feimaņu Kultūras namā. Skatītajiem bija iespēja vērot tautu dejas, mūsdienu dejas un noskatīties Feimaņu amatierteātra izrādi.


Komentāri (0)   |   Skatīts: 975x         Ieteikt draugiem       TweetMe


8. marta svinības


Jaukās JDK "Vīmyns" meitenes!

Mēs Jūs no visas sirds sveicam šajos Jums tik nozīmīgajos svētkos!
Vai tu jūti gaisā pavasari? Un sirdī?
Tas tepat vien ir, jau klauvē - dzirdi?
Laikam ne jau velti Sieviešu diena 8. martā - tieši tad, kad pēc ziemas guļas uzziedam krāsās, acīs iezogas liesmiņa un gribas mīlēt, mīlēt un mīlēt! Plaši skaujam un sniedzam bučas!

Jauniešu deju kolektīva „Vīmyns” puiši

Komentāri (4)   |   Skatīts: 4167x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Galvenais "Karaliskais strazds" aizlido uz Krustpili!


06.03.2012. | Galveno deju kausu "Karaliskais strazds" saņem Krustpils Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Delveri", titulu "Karaliskā strazda labais spārns" un otru deju kausu saņem Salaspils novada Kultūras nama "Rīgava" jauniešu deju kolektīvs "Ūsiņš"

Tautu deju koncerta - konkursa "Karaliskais strazds" galveno deju kausu ieguva Krustpils Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Delveri” (mākslinieciskā vadītāja Ingrīda Kauranena). Tomēr kā jau katrā konkursā arī šajā, bija negaidīts pavērsiens, kad tika paziņots, ka tiks pasniegts otrs deju kauss „Karaliskā strazda labais spārns”. Šo titulu ieguva Salaspils novada kultūras nama "Rīgava" jauniešu deju kolektīvs „Ūsiņš” (mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Pēdājs). Trešajā vietā ierindojās Dagdas Tautas nama Tautas deju ansamblis „Dagda” (mākslinieciskā vadītāja Rita Vaišļa). Pēc rezultātu paziņošanas visi deju kolektīvi jutās gandarīti par šeit pavadīto dienu, jo konkurss nozīmē ne tikai uzvaru, bet arī lietderīgu laika pavadīšanu un iepazīšanās ar citiem deju kolektīviem. Neformālā gaisotnē dejotāji atpūtās, ļāvās sirsnīgām sarunām un griezās deju virpulī līdz spēku izsīkumam.
Mīļš paldies ikvienam deju kolektīvam, kurš atbalstīja mūsu veidoto pasākumu. Paldies vadītājiem par pateicības caurstrāvotiem vārdiem. Tas nozīmē tikai to, ka šādi pasākumi ir nepieciešami un mēs esam gandarīti, ka mūsu ideju sadzirdēja ne tikai Latgalē, bet arī citos novados. Protams, mums tas viss neizdotos bez Feimaņu pagasta pārvaldes atbalsta, milzīgs paldies pārvaldes vadītājai Anitai Verčinskai un Feimaņu Kultūra nama vadītājai Ingrīdai Tjarvei. Mēs esam lepni par to, ka Feimaņos kultūrai tiek atvēlēta nozīmīga vieta. Tāpēc prieks censties un darboties.

Pasākuma fotogalerija apskatāma šeit. Galerija papildināta ar jaunām bildēm!

Feimanu pagasta Kultūras nama
Jauniešu deju kolektīva „Vīmyns” vadītājs

Guntis Tjarvja


Komentāri (0)   |   Skatīts: 1784x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Dejas caurstrāvotais pasākums!


27.02.2012. | Tautisko deju konkurss - koncerts "Karaliskais strazds I" jau šo sestdien!

Šo sestdien, 3. martā, Feimaņu Kultūras namā pulcēsies vienpadsmit tautisko deju kolektīvi, kuri cīnīsies par deju kausu „Karaliskais strazds”. Lai iegūtu kausu dejotājiem būs jāsacenšas erudīcijas spēlē, kur jāparāda savas zināšanas dažādās deju jomās (klasiskajā dejā, latviešu dejā, cittautu dejā, vēsturiskajā dejā, dejas terapijā un dejas vēsturē). Erudīcijas spēles laikā katrs kolektīvs, iepazīstinot ar sevi, demonstrēs skeču par tēmu „Kā Karaliskais strazds mācījās dejot...”.
Plkst. 18:00 laipni aicināti skatītāji, kuriem būs neaizmirstama iespēja vērot visu kolektīvu sniegumu, tiks izdejotas divdesmit divas burvīgas dejas. Tieši tev, skatītāj, būs iespēja atdot balsi par to, kolektīvu, kurš visvairāk piesaistīs tavu uzmanību. Tāpēc nestāvi malā un izsaki savu viedokli, jo katra balss var būt izšķirošā!
Koncertā piedalās kolektīvi no Feimaņiem, Dricāniem, Lendžiem, Ludzas, Salnavas, Dagdas, Aglonas, Balviem un pat no tālās Krustpils, Salaspils un Iecavas. Šoreiz par deju kausu sacentīsies:

 1. Feimaņu kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Vīmyns” (mākslinieciskais vadītājs Guntis Tjarvja);
 2. Rēzeknes novada Lendžu pagasta jauniešu tautu deju kolektīvs „Ūdzeņa” (mākslinieciskā vadītāja Sintija Borise);
 3. Ludzas pilsētas ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs „Žiks” (mākslinieciskā vadītāja Elita Romanovska);
 4. Iecavas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Jezga” (mākslinieciskā vadītāja Solveiga Lineja);
 5. Dagdas Tautas nama Tautu deju ansamblis „Dagda” (mākslinieciskā vadītāja Rita Vaišļa);
 6. Krustpils Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Delveri” (mākslinieciskā vadītāja Ingrīda Kauranena);
 7. Aglonas vidusskolas jauniešu deju kolektīvs (mākslinieciskā vadītāja Dina Staškeviča);
 8. Balvu Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs „Purenīte” (mākslinieciskā vadītāja Lucija Bukša);
 9. Rēzeknes novada Dricānu kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Jumalēni” (mākslinieciskā vadītāja Silvija Bokta);
 10. Salaspils novada kultūras nama "Rīgava" jauniešu deju kolektīvs „Ūsiņš” (mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Pēdājs).

Esiet kopā ar mums šajā neaizmirstamajā un dejas caurstrāvotajā pasākumā „Karaliskais strazds I”!

Feimanu pagasta Kultūras nama
Jauniešu deju kolektīva „Vīmyns” vadītājs

Guntis TjarvjaKomentāri (0)   |   Skatīts: 1358x         Ieteikt draugiem       TweetMe