Plānotie pasākumi 2012./2013. deju sezonā


 30.10.2012. | Plānotie pasākumi

Feimaņu pagasta KN jauniešu deju kolektīvam "Vīmyns" šajā sezonā ir tapusi plaša programma ar plānotajiem nozīmīgākajiem pasākumiem gan Latgalē, gan arī citos Latvijas novados. Visatbildīgākais pasākums ir piedalīšanās XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos Rīgā no 2013. gada 30. jūnija līdz 7. jūlijam.
Ar plānotajiem 2012./2013. gada deju sezonas pasākumiem var iepazīties šeit.


Komentāri (0)   |   Skatīts: 8677x         Ieteikt draugiem       TweetMeSveicam jaunos dejotājus!

Mēs esam priecīgi, ka šajā sezonā mums pievienojās jauni dejotāji. Patīkami, ka mūsu rindas ir papildinājušās ar šādiem dejotājiem: Ēvaldu Persu, Lauru Livdāni, Sergeju Gorinu, Aļonu Nikolajevu un Ilgu Korniševu. Novēlam dejotājiem izturību, pacietību un galvenais mīlēt deju un savus dejasbiedrus!
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1502x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Dejotāju biedrība "Lādiņš"


 24.09.2012. | Dejotāji nodibina savu biedrību "Lādiņš"

2012. gada augustā biedrība "Lādiņš" nolēma savu biedrību reģistrēt biedrību un nodibinājuma reģistrā. Iepriekš biedrībai nebija oficiāla statusa, bet tā darbojās kā iniciatīvu grupa, kuras darbības mērķi bija sava pagasta tautas dejas kultūras mantojuma saglabāšana un kultūras tradīciju popularizēšana pagasta jauniešiem un sabiedrisko pasākumu organizēšana. Biedrība "Lādiņš" ir reģistrēta 2012. gada 17. septembrī. Biedrības valde sastāv no 3 tās locekļiem, kuri ir Guntis Tjarvja, Oskars Otikovs un Olita Kuksa. Valdes locekļi biedrību var pārstāvēt katrs atsevišķi.  Biedrības "Lādiņš" biedri pārsvarā ir jaunieši, kuri piedalās Feimaņu pagasta KN amatiermākslas popularizēšanā un ar savu līdzdalību cenšas pilnveidot sava pagasta kultūras dzīvi.                                              
Ilgtermiņā bierdības mērķi un uzdevumi ir:                                               1) saglabāt un popularizēt Latgales reģiona kultūras mantojumu;                      
2) apzināt novada kultūras tradīcijas un vēsturiskos objektus, iesaistīties vēsturisko objektu un apkārtējās vides sakopšanā un labiekārtošanā;
3) organizēt pasākumus bērnu un jauniešu izglītošanai, veikt darbu ar jauniešiem;
4) rūpēties par jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Komentāri (2)   |   Skatīts: 6690x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas lielie svētki


 15.08.2012. | Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas lielie svētki

Pats lielais Dievs, kas mūžam gaismu lējis,
Mums vienam otru mīlēt novēlējis!
(V. Veldre)

Mūsu deju kolektīva sirdis ir radītas priekam!

Tādēļ pārstāvji no JDK "Vīmyns": Olita Kuksa, Vija Struka un Oskars Otikovs ņēma aktīvu dalību 15. augustā plkst. 12:00 Svētku galvenajā euharistiskajā procesijā, kur Oskaram Otikovam bija tas gods nest Rēzeknes novada karogu un meitenēm pavadīt Rēzeknes novada priekšsēdētāju Monvīdu Švarcu svinīgajā gājienā.

Lai ikvienam no mums ir atvērta sirds savam tuvākajam un Dievam! Un vienmēr jāatceras, ka Dievs nekad nesoda cilvēku tikai par to, ka tas ir grēkojis, Viņš soda cilvēku par to, ka tas nav nožēlojis izdarīto.

Mēs ikvienam novēlam: "No akmens stiprumu, no saules siltumu, no Dieva mīlestību!"


Komentāri (1)   |   Skatīts: 2369x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Hei, dejotāj, kļūsti par vienu no mums!


Aicinām savā pulkā pievienoties jaunus dejotājus!!!

Dārzā gāja tautu meita,
Savas rozes noravēt;
Stallī gāja tautu dēls,
Barot savu kumeliņu.

Feimaņu pagasta KN jauniešu deju kolektīvs "Vīmyns" savā pulkā aicina jaunus dejotājus. Ja Tev patīk dejot, patīk uzstāties koncertos visā Latvijā, tad nekavējies, bet septembrī uzsāc savas deju gaitas tieši šajā deju kolektīvā.
Tas nav svarīgi, vai Tev ir pieredze vai nav, galvenais ir tas, ka ir vēlme un apņemšanās dejot. Un ja Tev tas piemīt, tad droši iemācīsies visu to, ko mēs jau protam :)


Komentāri (0)   |   Skatīts: 1888x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Atgriezušies no koncertceļojuma Prāgā


03.08.2012. | JDK "Vīmyns" dejotāji veiksmīgi pavadījuši koncertceļojumu Čehijā

Laika posmā no 28. jūlija līdz 1. augustam Rēzeknes novada Feimaņu pagasta Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Vīmyns” pavadīja iespaidiem bagātus brīžus Čehijā. Viens no svarīgākajiem šī brauciena mērķiem bija iepazīstināt Čehijas iedzīvotājus ar latviešu un latgaliešu tautas dejas kultūru. Prāgas vecpilsētas apskate izraisīja patīkamas sajūtas, jo bija iespēja klātienē apskatīt Svēto Vita katedrāli, Kārļa tiltu un seno Rātsnamu Vecpilsētas laukumā, baudīt muzikālo strūklaku burvību. Dejotāji uzstājās ar 30 minūšu garu deju koncertu Karlšteinas pils centrālajā laukumā. Šī uzstāšanās patika Čehijas iedzīvotājiem un tūristiem, par to liecināja skatītāju aplausi. Vairāki ārvalstnieki izteica vēlmi nofotografēties kopā ar dejotājiem.
Līdz ar šo braucienu noslēdzās JDK „Vīmyns” šī gada sezona. Deju kolektīva vadītājs brauciena laikā Čehijā sumināja dejotājus. Visiem deju kolektīva dalībniekiem tika pasniegtas nozīmītes un apzinīgākajiem dejotājiem tika pasniegtas pateicības medaļas. Šoreiz medaļas saņēma sekojoši dejotāji: Vita Ameļko, Olita Kuksa, Kārlis Taranda un Ella Livdāne, kā arī Feimaņu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Verčinska. Titulu „JDK „Vīmyns” gada dejotājs” un apbalvojumu „Dejotāja figūru” ieguva Vija Struka.
Milzīgs paldies visiem mūsu atbalstītājiem, kuri ļāva šim braucienam kļūt par realitāti: Rēzeknes novada domei, priesterim Imantam Petrovskim, Feimaņu iedzīvotājai Silvijai Assarei, Feimaņu pagasta pārvaldes vadītājai Anitai Verčinskai un kultūras nama vadītājai Ingrīdai Tjarvei.
Feimaņu pagasta Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Vīmyns” ir atvērts ikvienam interesentam. Ja kādam ir radusies vēlme pievienoties šim kolektīvam, tad nekautrējieties un nāciet pie mums.
Fotomirkļi no koncertceļojuma Čehijā apskatāmi fotogalerijā.


Komentāri (0)   |   Skatīts: 5144x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Mēs iekarojam Čehiju!


26.07.2012. | JDK "Vīmyns" dejotāji koncertēs Prāgā

Ir pienācis sengaidītais koncertbrauciens uz Čehiju. 28. jūlijā JDK "Vīmyns" dejotāji dosies tālajā ceļā uz četrām dienām. Dejotāji uzstāsies Karlšteinas pils centrālajā laukumā. Šī brauciena laikā patīkamais tiks apvienots ar lietderīgo, jo dejotājiem būs iespēja atpūsties vienā no slavenākajiem Čehijas rezervātiem - Čehijas paradīzē, apskatīt Loreta čehu svēto dārgumu Sv. Vita katedrāli, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām, seno Rātsnamsu Vecpilsētas laukumā. Neaizmirstams laiks tiks pavadīts pie muzikālajām strūklakām. Atpakaļceļā būs viesošanās Varšavā un iepazīšanās ar tās kultūrvēsturiskajiem objektiem.
Lai patīkams un neaizmirstams brauciens mums visiem kopā!

JDK "Vīmyns" vadītājs
Guntis TjarvjaKomentāri (6)   |   Skatīts: 5203x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Rēzeknes novada diena


18.07.2012. | 21. jūlijā svinēsim Rēzeknes novada dienu!

Pašā vasaras pilnbriedā, 21. jūlijā, lieli un mazi tiek aicināti apmeklēt Rēzeknes novada dienas pasākumus, kas norisināsies Ančupānu kartodromā.
Aktivitātes laukumā sāksies jau pusdienlaikā, kad apmeklētājus gaidīs amatnieku tirdziņš un radošās darbnīcas, bet jaunieši cīnīsies par labākās komandas godu strītbola sacensībās. Visas dienas un vakara garumā notiks dažādi koncerti ar bērnu, jauniešu un tautas mākslas kolektīvu piedalīšanos, skatītājus priecēs vietējie novada un Latvijas mākslinieki, bet pirmos saules starus būs iespēja sagaidīt, lustīgi dejojot balles mūzikas ritmos. Ieeja uz visiem pasākumiem – brīva.
Plkst. 16.00 – 18.00 notiks Rēzeknes novada un ārvalstu sadraudzības pilsētu tautas mākslas kolektīvu koncerts. Šajā koncertā piedalās arī Feimaņu pagasta KN jauniešu deju kolektīvs "Vīmyns". Bildes
Komentāri (0)   |   Skatīts: 9083x         Ieteikt draugiem       TweetMe


III Latgales sadancis izdejots!


02.07.2012. | Satikšanās III Latgales sadancī jau notikusi

30. jūnijā Preiļus pieskandināja dejotāji no visas Latgales. Mēģinājumi dejotājiem sākās jau no plkst. 10:00. Bet vakarā, plkst. 19:00 dejotāji savu dejotprieku rādīja skatītājiem. Jāatzīst, ka visi dejotāji juta gandarījumu par koncertu, jo skatītāji nebija vienaldzīgi un bija ieradušies uz sadanci kuplā skaitā. Tas tikai pierāda to, ka Latgalē tautas deja nav vienaldzīga. Jaukos brīžus no sadanča ir iespējams apskatīt fotogalerijā.

Komentāri (0)   |   Skatīts: 2372x         Ieteikt draugiem       TweetMe


Tiekamies Feimaņu pludmales atklāšanā!


12.06.2012. | Feimaņu pludmales sezonas atklāšana

Feimaņu ezera pludmales sezonas atklāšanas mērķis ir popularizēt sporta aktivitātes kā veselīgu dzīvesveidu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanas veidu Rēzeknes novada iedzīvotāju vidū, iesaistīt sacensībās bērnus un pieaugušos, aktīvi un patīkami pavadīt laiku, kā arī veidot tradīciju kopīgi sportojot Feimaņu un citu pagastu iedzīvotājiem.
Sacensības notiks Feimaņu ezera pludmalē 2012.gada 17.jūnijā.
Plkst. 10:00 pludmales volejbola sacensības – 4 dalībnieki (komandu reģistrācija no plkst. 9:30 līdz 10:00).
Plkst. 16:00 komandu sporta aktivitātes (komandu reģistrācija no plkst. 15:00 līdz 16:00).
Sacensības organizē un vada Feimaņu pagasta pārvalde. Sacensību tehnisko vadību veic tiesnešu kolēģija.

Komentāri (0)   |   Skatīts: 2871x         Ieteikt draugiem       TweetMe