Aizvadīta kārtējā deju skate


09.03.2015. | Rēzeknes apriņķa deju skate

Saulainajā 8. marta dienā JDK "Vīmyns" devās uz Rēzeknes kultūras namu, lai piedalītos Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Viļānu deju kolektīvu skatē. Vīmynieši startēja B deju kvalitātes grupā un ieguva I pakāpi (53,5 punktus). JDK "Vīmyns" žūrijai demonstrēja šādas dejas: "Līdz pašām debesīm" (Agra Daņiļēviča horeogrāfija, Valda Muktupāvela mūzika) un "Zaļi mežeņi" (Ilmāra Dreļa horeogrāfija, Eināra Lipska mūzika).
Katras dejas kvalitāti veido daudzi nozīmīgi aspekti. Būtiska ir dejas zīmējuma un pamatsoļu precizitāte, mākslinieciskais izpildījums un rakstura atklāsme, kā arī muzikalitāte un ritms. Tāpat tika vērtēta tautas tērpa valkāšanas kultūra, dejotāju stāja, dejotprieks, emocionalitāte, attiecības ar deju partneri un citas skatuviskajai dejai būtiskas nianses.
Skati vērtēja Deju svētku Goda virsvadītāja, horeogrāfe Ingrīda Edīte Saulīte, Latvijas Nacionālā kultūras centra dejas mākslas eksperte Maruta Alpa, Deju svētku virsvadītājs, horeogrāfs Jānis Ērglis un Deju svētku virsvadītājs, horeogrāfs Ilmārs Dreļs.
Sirsnīgs paldies dejotājiem par ieguldīto darbu un centību. Paldies Feimaņu pagasta pārvaldei par labvēlīgo vidi dejas mākslas attīstības nodrošināšanai. Fotogalerija
Komentāri (0)  |   Skatīts: 3112x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ