JDK „Vīmyns” dejotāji saka paldies atbalstītājiem
13.02.2015. | Sirsnīgs PALDIES!


Decembrī Feimaņu pagasta kultūras nama jauniešu deju kolektīva „Vīmyns” dejotāju biedrība „Lādiņš” iesniedza portāla LabieDarbi.lv labdarības konkursā savu projektu „JDK „Vīmyns” piedalīšanās starptautiskajā festivālā „Primorsko 2015”” Bulgārijā. Projekts tika akceptēts pirmajā kārtā un tika piedāvāts otrajai kārtai – publiskai balsošanai, kura ilga visu janvāra mēnesi. Šī projekta balsu vākšanas laikā tika izdzīvots daudz kas: negulētas naktis, simtiem izbraukāti kilometri, smiekli un asaras, dusmas un gandarījums, spiegšana un kliegšana, klupšanas un atkal kalnā kāpšanas, neziņa un ticība citiem un sev… Bet galu galā, plecu pie pleca darbojoties, mūsu projekts ieguva vairāk nekā 10 000 balsu. Tas nozīmē, ka projekta realizācijai tiks piešķirts finansējums un jau šī gada jūnijā JDK „Vīmyns” dosies uz starptautisko folkloras festivālu Bulgārijā.
Janvāra mēneša laikā mēs ieguvām jaunus atbalstītājus, kuri mūs uzmudrināja un mudināja nepadoties. Tādu atbalstu, kādu izjutām šoreiz, mūsuprāt, nav nācies izjust vēl nekad. Pateicoties šim projektam esam ieguvuši jaunus draugus, atbalstītājus, laba vēlējumus un pozitīvas emocijas. Bijām patīkami pārsteigti, ka balsošanas pēdējās minūtēs mums juta līdzi ne tikai draugi un radi, bet pavisam līdz šim nepazīstami cilvēki.
Mēs no visas sirds milzīgu PALDIES sakām ikvienam cilvēkam, kurš nebija vienaldzīgs, atbalstīja mūs un ļāva mūsu sapnim realizēties! Mēs novērtējam Jūsu uzticību mums un tik tiešām centīsimies attaisnot uz mums liktās cerības! PALDIES!


Komentāri (0)  |   Skatīts: 7579x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ