Jubilejas koncerts "Lai top!"


24.11.2014.| JDK "Vīmyns" piedalījās draugu JDK "Dzīpars" jubilejas koncertā "Lai top!"

2014. gada 22. novembrī Rēzeknes novada Feimaņu pagasta kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Vīmyns” devās uz Rīgu, VEF Kultūras pili pie sava draugu deju kolektīva „Dzīpars”, lai nosvinētu viņu 5 gadu un tā mākslinieciskās vadītājas Renātes Lindes 50 gadu jubileju. Koncerts sastāvēja no vairākām daļām, kuras caurvija šādas tēmas: „Zeme”, „Ūdens”, „Uguns”, „Gaiss” un „Zvaigznes”. JDK „Vīmyns” daļā „Zeme” izdejoja deju „Začeits” (G. Tjarvja horeogrāfija, tautas mūzika Ē. Zepa apdarē), daļā „Gaiss” -  „Zaļi mežeņi” (I. Dreļa horeogrāfija, tautas mūzika E. Lipska apdarē) un daļā „Zvaigznes” - „Joksu polka” (G. Tjarvja horeogrāfija, tautas mūzika draugu folkloras kopas „Vīteri” apdarē).
Koncerta noslēgumā JDK „Dzīpars” vadītāja R. Linde teica pateicības vārdus JDK „Vīmyns” kolektīvam un tā vadītājam par koncerta kuplināšu ar vitāli latgaliskām dejām.
Milzīgs paldies visiem, kuri ļāva šim braucienam realizēties. JDK „Vīmyns” dejotājiem bija ļoti patīkami godināt savus draugus viņu nozīmīgajā jubilejā un dejot uz VEF Kultūras pils skatuves dēļiem kopā ar pieredzējušajiem deju kolektīviem. FotogalerijaKomentāri (0)  |   Skatīts: 1325x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ