Deju viļņos izšūpojoties!


27.10.2014.| Aizvadīts deju koncerts "Kuģis deju viļņos"

18. oktobrī Feimaņi uz neilgu laiku kļuva par ostas vietu vairākiem deju mīļotājiem. Pašmāju kolektīvi „Vīmyns” un „Fazira” bija saaicinājuši draugu kolektīvus, lai priecētu ne tikai skatītājus, bet arī paši sevi ar skaistām dejām.
Pirmajā koncerta daļā uzstājās tautas deju kolektīvi „Pērle” (Rīga), „Labrīt” (Ilūkste), „Raitais solis” (Cēsis) un arī „Vīmyns”. Katrs kolektīvs atrādīja 4 dejas, kas neatstāja nevienu vienaldzīgo. Kolektīvu sniegums bija tiešām labs, jo tā vien gribējās ar citiem kolektīviem lēkt, griezties un smaidīt. Paldies viesu kolektīviem par mēroto ceļu un veltīto laiku! Bija fantastiski!
Otrajā daļā tika piedāvātas austrumu dejas „Faziras”, „Ilgrozīšu” un „Malikas” izpildījumā. Ar jestru dziesmu priecēja arī „Rjabinuškas” no Preiļiem. Dejotājas un dziedātājas ar savu daiļradi sasildīja ne tikai telpu, bet arī skatītājos, kaut arī laukā jau tuvojās mīnusi.
Labs darbs, kas aizvadīts un labs koncerts, kas izdejots. Uz jaunām tikšanās reizēm, jo, kas zina, kur mūs deju viļņi var aiznest! FotogalerijaKomentāri (0)  |   Skatīts: 598x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ