Atgriezušies no koncertceļojuma Prāgā


03.08.2012. | JDK "Vīmyns" dejotāji veiksmīgi pavadījuši koncertceļojumu Čehijā

Laika posmā no 28. jūlija līdz 1. augustam Rēzeknes novada Feimaņu pagasta Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Vīmyns” pavadīja iespaidiem bagātus brīžus Čehijā. Viens no svarīgākajiem šī brauciena mērķiem bija iepazīstināt Čehijas iedzīvotājus ar latviešu un latgaliešu tautas dejas kultūru. Prāgas vecpilsētas apskate izraisīja patīkamas sajūtas, jo bija iespēja klātienē apskatīt Svēto Vita katedrāli, Kārļa tiltu un seno Rātsnamu Vecpilsētas laukumā, baudīt muzikālo strūklaku burvību. Dejotāji uzstājās ar 30 minūšu garu deju koncertu Karlšteinas pils centrālajā laukumā. Šī uzstāšanās patika Čehijas iedzīvotājiem un tūristiem, par to liecināja skatītāju aplausi. Vairāki ārvalstnieki izteica vēlmi nofotografēties kopā ar dejotājiem.
Līdz ar šo braucienu noslēdzās JDK „Vīmyns” šī gada sezona. Deju kolektīva vadītājs brauciena laikā Čehijā sumināja dejotājus. Visiem deju kolektīva dalībniekiem tika pasniegtas nozīmītes un apzinīgākajiem dejotājiem tika pasniegtas pateicības medaļas. Šoreiz medaļas saņēma sekojoši dejotāji: Vita Ameļko, Olita Kuksa, Kārlis Taranda un Ella Livdāne, kā arī Feimaņu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Verčinska. Titulu „JDK „Vīmyns” gada dejotājs” un apbalvojumu „Dejotāja figūru” ieguva Vija Struka.
Milzīgs paldies visiem mūsu atbalstītājiem, kuri ļāva šim braucienam kļūt par realitāti: Rēzeknes novada domei, priesterim Imantam Petrovskim, Feimaņu iedzīvotājai Silvijai Assarei, Feimaņu pagasta pārvaldes vadītājai Anitai Verčinskai un kultūras nama vadītājai Ingrīdai Tjarvei.
Feimaņu pagasta Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Vīmyns” ir atvērts ikvienam interesentam. Ja kādam ir radusies vēlme pievienoties šim kolektīvam, tad nekautrējieties un nāciet pie mums.
Fotomirkļi no koncertceļojuma Čehijā apskatāmi fotogalerijā.


Komentāri (0)  |   Skatīts: 4593x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ