XVI Jaunrades deju konkurss Valmierā


31.01.2012. | "Vīmyns" dejotāji no Valmieras atved RPIVA balvu

28. janvārī Feimaņu deju kolektīvs "Vīmyns" piedalījās XVI jaunrades deju konkursā Valmierā. Tā bija pirmā reize, kad mēs nolēmām sevi parādīt Rīgas profesionālajai žūrijai un uzstājāmies tik lielas auditorijas priekšā. Satraukums bija liels, dažu brīdi emocijas sita augstu vilni. Tomēr tas mums netraucēja sevi parādīt labā gaisotnē. Kaut arī šoreiz godalgotas vietas neieguvām, tomēr mēs parādījām to, ka mēs tādi esam un radoši darbojamies.
Rezultātu paziņošanas brīdī tika pasniegtas vairākas balvas. Patiess prieks bija, kad mūsu vārds izskanēja no komisijas priekšsēdētājas Ritas Spalvas, kura mums pasniedza Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas balvu.  Tas nozīmē, ka mēs tikām pamanīti.
Liels paldies Feimaņu pagasta pārvaldes vadītājai Anitai Verčinskai, kura mums noorganizēja transportu un vienmēr ir atsaucīga pret mūsu dejotājiem. Paldies arī KN vadītajai Ingrīdai Tjarvei. Jūsu atbalsts mums ir ļoti svarīgs!
Šie bija pirmie soļi, kurus mēs spērām lielajā dejas pasaulē, tomēr, es ļoti ceru, ka pēc šiem soļiem sekos arī citi, kuri paliks vēsturē. 

Ar sižetu, ko veidojusi Vidzemes TV par Valmieras jaunrades deju konkursu var iepazīties šeit. Sižetā vērojama arī JDK "Vīmyns" uzstāšanās.

Ar žūrijas vērtējumu par katru deju var iepazīties šeit. Salīdzinot rezultātus var spriest, ka dejotāji uzrādīja labus rezultātus, jo divi punkti deju "Atjoju iz meitu pogolmu" šķīra no veicināšanas balvas iegūšanas jauno autoru grupā. Malači!


Komentāri (0)  |   Skatīts: 2445x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ