Latvijas Republikas 93. gadskārtas svinības


18.11.2011. | Latvijas Republikas 93. dzimšanas dienas svinības

Jauniešu deju kolektīvs piedalījās divos svinīgajos pasākumos, kuri veltīti Latvijas Republikas 93. dzimšanas dienai. Vakar, 17. septembrī JDK "Vīmyns" uzstājās Rēzeknes novada Bērzgales KN, kurā Rēzeknes novada pārstāvji pasniedza Atzinības rakstus par profesionālu, godprātīgu un radošu darbu. Prieks par to, ka apbalvoja nominācijā "Par pašvaldības funkciju veikšanu" arī Feimaņu KN vadītāju Ingrīdu Tjarvi un Feimaņu pagasta bibliotekāri Ernu Ulasi. Prieks par savējiem!

Šodien, 18. novembrī  JDK "Vīmyns" uzstājās Feimaņu KN pasākumā, kurš veltīts Latvijas Republikas Neatkarības pasludināšanas svētkiem. Pasākuma laikā tika apbalvoti ar atzinības rakstiem pagasta nozīmīgākie cilvēki uzņēmējdarbā un sabiedriskajā aktivitātē. Pasākumu kuplināja arī LNT šova "Dziedošās ģimenes" dalībnieki - Puncuļu ģimene no Rēzeknes. 20. novembrī vairāki JDK "Vīmyns" pārstāvji dosies atbalstīt Puncuļu ģimeni tiešraidē. Novēlam  Puncuļiem veiksmi.

Esiet savas dzimtenes patrioti un rūpējieties par Latvijas un Latgales labklājību! Ikkatrs no mums spēj valsti padarīt labāku.

Komentāri (0)  |   Skatīts: 930x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ