Rudeņeigōs ōbeles stōsts priecē skatītājus


31.10.2011. | Rudeņeigōs ōbeles stōsts priecē skatītājus

29. oktobrī tautu deju dejotāji un folkloras kopu dziedātāji pulcējās Feimaņu kultūras namā, lai visi kopā izstāstītu Rudeņeigōs ōbeles stōstu. Man, kā kolektīva vadītājam, šis deju koncerts bija ļoti nozīmīgs, jo tas bija mans valsts pārbaudījums dejā, ko vērtēja Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas Deju un ritmikas programmas direktore Rita Spalva un lektore Sandra Vītola. Pēc žūrijas teiktā, koncerts bija noorganizēts ļoti labā līmenī, ko arī apliecina iegūtais vērtējums - izcili. Pasniedzēji novēlēja radošus sasniegumus arī turpmākajā darbībā un pie sasniegtā neapstāties. 
Paldies visiem dejotājiem un dziedātājiem, kuri bija kopā ar mums šajā koncertā, jo katrs no kolektīviem caur deju un dziesmu parādīja latgalisko sirsnību un mīlestību. Un kā redzams, šī sirsnība un mīlestība nonāca līdz skatītāju sirdīm, jo ovācijas koncerta laikā nebeidza sākties. Pateicības vārdus veltu arī visiem tiem cilvēkiem, kuri ar savu klātbūtni mūs pagodināja koncerta laikā un veltīja mums vienreizējus vārdus. Paldies Feimaņu pagasta pārvaldes vadītājai Anitai Verčinskai un kultūras nama vadītājai Ingrīdai Tjarvei par vārdos neizsakāmu atbalstu ikvienā lietā un vietā!
Īpašs paldies mana kolektīva "Vīmyns" dejotājiem, kuri uz skatuves burtiski staroja. Paldies visiem par ieguldīto darbu, jo tikai visi kopā mēs esam - spēks! Un deja ir - neuzvarams spēks!  Fotogalerija

Feimaņu KN JDK "Vīmyns" vadītājs
Guntis TjarvjaKomentāri (0)  |   Skatīts: 1283x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ