Aicinām jaunus dejotājus


Aicinām kolektīvam pievienoties jaunus dejotājus!

Tuvojas septembris, kad Feimaņu KN jauniešu deju kolektīvs atsāks jauno sezonu. Šī sezona būs īpaša, jo jāgatavojas Vispārējiem latviešu XV Deju svētkiem. Tāpēc, ja tev ir vēlme dejot vai iemācīties dejot, tad mēs ar lielāko prieku uzņemsim tevi mūsu pulciņā.

Nekautrējies un pievienojies mums. Būsim kopā dejā! Jo kas var būt brīnišķīgāks kā griezties dejas virpulī! Komentāri (1)  |   Skatīts: 8725x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Alberts* - 2011-09-06 07:09
Labdien!
Izgatavoju un pārdodu visu izmēru jaunas pastalas no kvalitatīvas, biezas juhtādas dažādās krāsās, noder gan zēniem gan meitenēm valkāšanai un dejošanai bērnu dārzā. Pastalas ar līplentām īpaši piemērotas maziem bērniem ,kuri vēl nemāk sašņorēt saites. Pastalas ir ideāls apavs gadījumā, ja grib staigāt basām kājām ,bet ir bail savainot pēdas. Tāpat tās noder siena talkās un tad ,kad cilvēks grib izbaudīt, kā jutās mūsu senči staigājot pastalās. Un protams tās ir mīļas un neaizstājamas tautisko deju dancotājiem. Par piegādi sarunāsim. Strādājam kopš 1988. g. t. 29427851; www.jette.lv .Ar cieņu, Alberts.- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ