Rēzeknes novada dziesmu un deju diena


07.07.2011. | 16. jūlijs - Rēzeknes novada svētku dziesmu un deju diena

Šī gada 16. jūlijā notiks Rēzeknes novada dienu noslēguma pasākums Ančupānu kartodromā, kurā piedalīsies novada tautas mākslas kolektīvi, tai skaitā arī Feimaņu KN jauniešu deju kolektīvs "Vīmyns".

Plkst. 12.00 – 13.00 folkloras ansambļu uzstāšanās amatnieku tirdziņā (Rikavas, Ozolmuižas, Bērzgales, Verēmu folkloras kopas);

15.00 – 17.00 Rēzeknes novada dienu Dziesmu un deju koncerts (Dricānu jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi, Feimaņu jauniešu deju kolektīvs, Kaunatas jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi, Lendžu jauniešu deju kolektīvs, Maltas vidējās paaudzes deju kolektīvs, Verēmu  vidējās paaudzes deju kolektīvi);

17.00 – 18.00 folkloras ansambļu uzstāšanās amatnieku tirdziņā (Ozolaines, Ozolmuižas, Kolnasātas, Rogovkas, Mākoņkalna folkloras kopas un Maltas kapela).

Vakara gaitā būs iespēja novērtēt novada tautas mākslas kolektīvu – koru, folkloras ansambļu, tautas deju kolektīvu, pūtēju orķestra - priekšnesumus, vieskolektīvu no Baltkrievijas Postavi rajona un Lietuvas Kupišķu rajona uzstāšanos, kā arī izbaudīt Eriņu un Uškānu ģimeņu, Laura Reinika, mūzikas grupu „Patrioti.LG”, „Latgales Dāmu Pops” un „Tranzīts” priekšnesumus. Lai rītu varētu sagaidīt jautrā dejas solī, nakts koncertā un ballē muzicēs „Baltie lāči”, „Inga un Normunds”, Atis Auzāns ar grupu un DJ.


Komentāri (0)  |   Skatīts: 3910x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ